Żyjecie? Jak sobie radzicie z traumą po awarii fb? Ja mam ciągle zimne dreszcze i mnie mdli od wczoraj. Nie umiem sobie nawet wyobrazić, co by się stało gdyby takie awarie zdarzały się częściej ;(
Żyjecie? Jak sobie radzicie z traumą po awarii fb? Ja mam ciągle zimne dreszcze i mnie mdli od wczoraj. Nie umiem sobie nawet wyobrazić, co by się stało gdyby takie awarie zdarzały się częściej ;(
Zaloguj się aby komentować