Zrobiłem tłumaczenie recenzji apteczki od rosyjskiego żołnierza. Trochę go piecze d⁎⁎a jak widzi to co dostał.


Opublikowane 2 dni temu. Jak widać, jest bez zmian w kwestii pierwszej pomocy, a przynajmniej w tym o to przykładzie. I dobrze


https://youtu.be/OAkh0eoEK10


A tu mój wpis z tłumaczeniem od rosyjskiego żołnierza, który porównuje ukraińskie i rosyjskie apteczki


Kiedyś wrzucałem tłumaczenie tego artykułu na wykop, ale - Aryo - Hejto.pl


źródło:


https://www.tiktok.com/@viktor_z11/video/7192014173553954054


#aryocontent #wojna #rosja #ukraina


wzpieram zrzutkę na ZSU:


https://zrzutka.pl/88d5ug


kawa dla Aryo:


https://buycoffee.to/aryo

Komentarze (16)

@kidleq może cię rozczaruję, ale takie nakazy są w każdej armii. To nie jest tak jak na filmach, że wraca się po kolegę który dostał kulkę, nie, takiego gościa właśnie się zostawia na pastwę losu bo nikt nie będzie ryzykował utratą dodatkowych jednostek. Powtarzam, tak jest w KAŻDEJ armii świata.

@Aryo ostatnio u Stanowskiego był Jurek, który walczył kilka miesięcy na Ukrainie i mówił, że bardzo często ruskie mają lepszy sprzęt i wyposażenie niż "nasi". Mówił też, że te obdartusy i ciamajdy tragicznie wyposażone, co możemy często oglądać na filmikach to przeważnie żołnierze z terenów anektowanych, o których rosja nie dba wcale. Czy wiesz może na ten temat coś więcej? Sorry jesli się już o tym wypowiadałeś, ale nie jestem na bieżąco z Twoja działalnością.

@kidleq no tak, przecież na filmach nie kłamią, i zawsze każdemu rannemu wszyscy ruszają na pomoc i cały oddział na nich czeka! Tak jest, nie zmyślam!

@Harpersy nie, nie w KAŻDEJ armii świata bo działanie według procedur tccc to nie jest "zostawianie gościa na pastwę losu" tylko trochę bardziej skomplikowana sprawa

@DeMix tak, masz rację, jest bardziej skomplikowane, ale są takie ananaski co myślą, że zawsze w każdej sytuacji rzuca się wszystko i biegnie na pomoc swojemu.

@Aryo chłop sam się nawet nie zainteresował gratami, które mają go ratować. Będzie czytał instrukcję jak dostanie gonga w udo? Przewiduję nawóz.

@Pouek Szczerze tam to nie ma czego czytać, to tak jakbyś dostał do pracy przy cięciu zasieków nożyczki do papieru, żadna ilość ulotek i instrukcji nie pomoże.

Zaloguj się aby komentować