Kind_xDTwórcaw Przegryw2023-03-08T19:06:33+01:0011Znowu mnie wysypało. I tak do końca życia. #przegryw119Udostępnij
bartlomiej_rakowski2023-03-08T19:57:37+01:005@Kind_xD ehh… opu też po lekach nowych wysypało całe te, op się łączy w bólu dla jego.
bartlomiej_rakowski2023-03-08T21:10:59+01:001@Debil13 nom, czasem są takie miejsca na ciele na to gówno, że nawet się fizjologom nie śniło…
Lunek12023-03-08T22:20:33+01:002Żyje z pryszczami ponad 20 lat, pierdyliard leków, kremów, dermatologów i nic. Pogodziłam się z tym, jest i tyle. Polecam każdemu żyje się lżej.