RedoxKompanw Dyskusje2026-06-20T12:47:18+02:0033Znam kogoś kto wolał gdy czerwiec był brzydki i chłodny #pokazpsa #psy335Udostępnij
szatkus-72026-06-20T12:48:50+02:004A to trzeba od razu skrajności? W zeszłym roku w czerwcu większość dni to było lekko ponad 20stopni.