Zjadłbym sobie naleśnika z Manekina z manekinellą, takiego chuopskiego.
#oswiadczenie #jedzenie #nalesniki
Zjadłbym sobie naleśnika z Manekina z manekinellą, takiego chuopskiego.
#oswiadczenie #jedzenie #nalesniki
Zaloguj się aby komentować