Zebrałem te serca golemów i teraz idę do Demona Xardasa i nic, nie moge z nim żadnej interakcji rozpocząć, pogadać ani nic. GG
#gothicremake
Czekam na patchyk, co innego pozostaje

Zebrałem te serca golemów i teraz idę do Demona Xardasa i nic, nie moge z nim żadnej interakcji rozpocząć, pogadać ani nic. GG
#gothicremake
Czekam na patchyk, co innego pozostaje

Zaloguj się aby komentować