Hejto.pl
Zdaniem tych tłuków z PiSu Hołownia jest winny wyskoku Brauna xD ktoś może wytłumaczyć na jakiej zasadzie, skoro - az5tcxo4-niekibicujepilkarzom - Hejto.pl