lubie_startyser_420Twórcaw Hydepark2023-03-07T17:01:22+01:0022ZDALEM TEORETYCZNY WEWNETRZNY 🎉🎉🎉 #chwalesie225Udostępnij
Michumi2023-03-07T17:07:35+01:001@lubie_startyser_420 ja ostatnio na pełnej wbiłem na egz teoretyczny do Word, bez kursu na A i poszło
ddavvvidka2023-03-07T19:28:58+01:001Przed pójściem na kurs myślałam, że nie ma możliwości, by zdać za pierwszym razem, po 30h jazdy i zdać... No i musiałam przestawić swoje myślenie, bo zdałam za pierwszym razem wszystko xd