Zauważyłem u siebie, że gdy jestem w sklepie to zerkam sobie na napoje alkoholowe, oraz wspominam sobie jak to było fajnie gdy się spożywało. Trochę mam wrażenie, że gdy nie spożywam to mniejsze chęci do życia mam, oraz mniej kreatywny jestem, bardziej spięty. #alkoholizm
