Zauważyłem dziś na stacji moya że są takie kody na dystrybutorze do skanowania i płatności jak na Orlenie, ale gdzie jest aplikacja do nich?
Zauważyłem dziś na stacji moya że są takie kody na dystrybutorze do skanowania i płatności jak na Orlenie, ale gdzie jest aplikacja do nich?
Zaloguj się aby komentować