Hejto.pl
Za⁎⁎⁎⁎ście odpalili fajerki u mnie na osiedlu. Wyrzutnia się wy⁎⁎⁎⁎ła i wszystko zamiast w górę leciało - JaktologinniepoprawnyWTF - Hejto.pl