Za⁎⁎⁎ać? Otwarty #autobus #gta
nie ma komu, żywej duszy w okolicy
@Trupus w sensie zajumać, kumaj czaczę
@winiucho YOLO!
Zajumaj i zacznij misję kierowcy autobusu
Na pewno bez klimy - po co się dusić?
@Fly_agaric w rowerze też nie ma
@winiucho Chyba u ciebie.
@Fly_agaric w nocy działa, tylko za dnia jakoś niedomaga
@winiucho a masz rampę w pobliżu?
@radziol
Zaloguj się aby komentować