kiri
Osobistość
Zaczęły się świetliki!
Dzisiaj wieczorem pójdę na zwiady i dam znać, czy warto wybierać się na poszukiwania. Ostatnie kilka lat było naprawdę magicznie w lesie osobowickim po zmierzchu, może w tym roku się załapiemy na spektakl podczas #hejtopiwowroclaw ʕ•ᴥ•ʔ
A dla reszty #wroclaw polecam zapolować na te małe świecące robaczki - pojawiają się po zmroku, na pewno we wspomnianym lesie osobowickim, ale zakładam, że są też w innych miejscach w mieście