Z okazji że kupiłem sobie bilety na kolejny koncert nikomu nie znanej gwiazdy z hameryki znów zaspamuje #kacikmelomanainfo

Banks, jezdzi po europie z pokazami swojej tworczosci i odwiedza również i nasz kraj - Warszawa / Stodoła 19.10.2025 (ja mieszkam na ziemiach odzyskanych wiec Berlin blizej serduszka ¯\_(ツ)_/¯ ale większość będzie jednak kierować się na stolyce)

Ogólnie Banks zyskała trochę rozpędu dzięki reklamie Victorias Secret z 2013 roku

Link dla atencji https://youtu.be/vZLHftU4Qgs

I jeden z utworów z nowej płyty https://youtu.be/ZJEx3HFBi9E

Nizej opis ze strony ticketmaster:

BANKS Pochodząca z Kalifornii wokalistka i autorka tekstów Jillian Rose Banks, znana jako BANKS, tworzy nastrojowy, alternatywny pop z wpływami współczesnego R&B. Pojawiła się na scenie muzycznej na początku lat 2010 z debiutanckim albumem Goddess, kreując ciemne, charakterystyczne brzmienie typu downtempo alt-R&B, które pomogło jej zbudować lojalną, różnorodną publiczność. Album, uznany przez krytyków i pokryty złotem, osiągnął wysokie miejsca na liście Billboard 200 i zawiera takie utwory jak „Before I Ever Met You”„Warm Water” i „Fall Over”. Jej długo wyczekiwany drugi album The Altar ukazał się w 2016 roku i zawiera single „Fuck with Myself”„Gemini Feed” i „Mind Games” – osiągając 17. miejsce na Billboard 200. BANKS powróciła z trzecim albumem studyjnym III w 2019 roku, a następnie z Serpentina w 2022 roku – nagrywanym w czasie pandemii, w miesiącach izolacji, i podejmującym temat porzucania starego „ja” oraz przyjmowania nowego. W 2024 roku BANKS świętowała 10-lecie albumu _Goddess_, wydając jego akustyczną wersję zatytułowaną Goddess: Unplugged, oraz wyruszając w wyprzedaną trasę koncertową na czterech kontynentach, podczas której zaprezentowała fragmenty nadchodzącego piątego albumu Off With Her Head, wzbudzając ogromne zainteresowanie fanów.

#muzyka #muzykapopularna

ee228bd8-3c82-4f57-9f36-db5b5da7154a

Komentarze (0)

Zaloguj się aby komentować