KasiaJFanatykw Hydepark2023-07-15T12:03:52+02:0067Wykop szkodzi. Unikajcie wykopu #heheszki #wykop676Udostępnij
SlavedWizard2023-07-15T14:30:15+02:000@KasiaJ Kasia - tu jestef F czy M? bo h⁎j wie jak sie do ciebie odnosic w dzisiejszym po⁎⁎⁎⁎nym swiecie.
Utylizejszyn2023-07-15T15:49:51+02:001@SlavedWizard słuchaj sprawa jest taka. Ogólnie @KasiaJ to stara komunistka i trzeba mówić do tej osoby w liczbie mnogiej. Pozdrawiam!
KasiaJ2023-07-15T16:15:19+02:002@Utylizejszyn to pomówienie. Moja opinia na temat komunistów jest taka