#wykop
Sukinkoty, minął rok i ze 3 miesiące od potwierdzenia usunięcia konta, a bialko nadal ma mnie jako użytkownika portalu. Co za mendy i prostaki....

#wykop
Sukinkoty, minął rok i ze 3 miesiące od potwierdzenia usunięcia konta, a bialko nadal ma mnie jako użytkownika portalu. Co za mendy i prostaki....

@winiucho jak masz te potwierdzenie usunięcia to weź pisz na [email protected] jakim c⁎⁎⁎em Ci spamują, niech sie tłumaczą. Jak dostaniesz odpowiedź to weź wklej i zawołaj xD
Zaloguj się aby komentować