Alawar★Fanatykw Dyskusje2024-12-08T16:22:27+01:003#wykop Ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego mi dali na dwa dni bana? Mój ost post to o grze ets235Udostępnij
Alawar2024-12-08T16:28:53+01:002@maximilianan Obiecałem sobie że nie będę się tam udzielał o polityce i nic od siebie nie dodam. To i tak mi bana dały
suseu2024-12-08T16:52:44+01:001@Alawar Pamiętaj, nie możesz dostać bana na wykopie jeśli nie masz tam konta, polecam ten stan