Wtf, myślałem że fala październikowych uchodźców (której też byłem częścią) była spora ale dzisiaj to jest potężna spłuka xD. Swoją drogą, pamięta ktoś co wtedy się odbiałkowało?
Wtf, myślałem że fala październikowych uchodźców (której też byłem częścią) była spora ale dzisiaj to jest potężna spłuka xD. Swoją drogą, pamięta ktoś co wtedy się odbiałkowało?
Zaloguj się aby komentować