Wrzucam wpis przygotowany przez kolegę Amai'a w sprawie #wykopots #tibia :


Od dzisiaj do końca weekendu na WykopOTS jest XP +50%, zapraszam do rozgrywki ( ͡º͜ʖ͡º) https://wykopots.pl/


Uprzedzając komentarze pewnej grupy osób, która myślała że serwer zdechnie jak przestaną grać - nie, nic nie zdechło.


Przy okazji parę ciekawszych updatów, które nie były wrzucane na tag albo już mogły zostać zapomniane:


Do sklepu dodano Magic Gold Converter, który kosztuje 3 TIBIA coiny i automatycznie przemienia gold/platyny na odpowiednio platyny/crystale - 500 konwersji za sztukę.


Poprawa w zaliczaniu zwykłych oraz daily tasków:


- zaliczenie killa dostaje osoba zadająca last hit, oraz osoba z najwyższym damage, nie będąca last hitującą. Wyklucza to sytuację, gdzie jeden gracz zadaje zarówno lasthit oraz most damage, i zaliczenie dostaje tylko jedna osoba. Po tej zmianie robiąc taski w duo zawsze będzie równo zaliczać, a w większych party mniej killi będzie "przepadać".


Kilka nowych serii questów fabularnych, jedna z nich liczy 15 misji i kończy się walką z wymagającym bossem.


Nowe questy i miejsca rozpoczęcia:


"Spoczywajacy Tutaj" - Grave Digger, ukończenie umożliwia rozpoczęcie questa "Czeslaw Krasnolud"


"Czeslaw Krasnolud" - doki obok Tarzana, potrzebny do rozpoczęcia "Sciezka Nieumarlych"


"Sultan Prime" - zakończenie "Desert Quest" i pojawienie się w alternatywnej rzeczywistości


"Assassins Creed #!$%@?" - okolica zejścia na Banshee Quest i rozmowa z Duchem D⁎⁎y


"Teatr Taniej Sensacji" - rozmowa z Ryanem podczas wykonywania "Assassins Creed #!$%@?"


"Sciezka Nieumarlych" - rozmowa z Gandalfem, wymagane questy: "Assassins Creed", "Spoczywajacy Tutaj, "Czeslaw Krasnolud", "Sultan Prime"


Główne nagrody:


"Spoczywajacy Tutaj" - Magical Torch (+25 speed - decay 24h)


"Czeslaw Krasnolud" - Cave Explorer outfit, Candle Stump (oswajacz kreta)


"Sultan Prime" - 2cc, dostęp do Retro Mirko (z czasem zostanie rozbudowane)


"Assassins Creed #!$%@?" - Magic Carpet mount, exercise wapons


"Sciezka Nieumarlych" - Foxtail Amulet, nagrody z WotE, 1.5kk XP


"Teatr Taniej Sensacji" - exercise weapons, dostęp do tp hubu Szczurolandii (na razie Knurowo i Sweaty Cyclops)


Dodatkowo nagrody za Desert Quest zostały zwiększone do 1.5kk XP i 5cc (bez drobnych mini nagród ukrytych po drodze)


EVENTY: Wprowadzone zostały ostatnio dwa całkowicie nowe eventy - Meteor oraz Bomberman. Delikatnie mówiąc cieszą się niezłą popularnością ( ͡°͜ʖ͡°)


Bomberman Event


Aktualne godziny eventu:


11:00, 14:30, 20:00, 23:00


Komenda !bomb aby postawić bombe


Arena dla 25 graczy.


Zmniejszanie się areny co 30 sekund.


Bonusy:


Zółty - bonusowa bomba (max 3 bomby)


Zielony - zwiększona prędkość (max 3 boosty)


Czerwony - większy zasięg (max 5 sqm)


Niebieski - otrzymujesz 1 coina


Meteor Event - Unikaj spadających meteorytów oraz ich wybuchów.


Aktualne godziny eventu:


12:00, 18:00, 24:00


Otrzymywane obrażenia:


Maly meteoryt: 20% hp


Duzy meteoryt: 40% hp


Wybuch duzego meteorytu: 40% hp


Bonusy mozliwe do zebrania:


Serduszka - 20% hp


Zielony - speed (max 9)


Niebieski - 1 coin


Ważna informacja - W obu tych eventach każdy ma równe szanse, lvl nie ma znaczenia (prędkość chodzenia jest ta sama, ilość hp tracona jest procentowo, leczyć się nie można).


Zombie event również został wyrównany w ten sam sposób:


- ten sam speed dla każdego


- niemożliwe leczenie i utani hury


- efekt spawnu na 2sek przed pojawieniem się zombie


- uderzenie zombie zabiera 40% hp (przeżywamy 3 hity) - nie ma już Jacked Zombie


Jest również znana graczom Minecrafta minigierka Spleef, ale póki co nie została wrzucona jako event, można sobie w nią pograć na -1 DEPO.


Z fartem i do zobaczenia na serwerze!

486dcbfd-d688-4f48-acfb-1520b4a1b746

Komentarze (2)

Paciu06

Kurde, szybko przewijam....

Legitymacja-Szkolna

@tjt grałem tam od świąt do nowego roku, ale od nowego roku dałem sobie trochę postanowień które właśnie spełniam i totalnie nie mam czasu na tibię niestety a mam tam chara fajnego i bym popykał, ale czasu brak

Zaloguj się aby komentować