Wolna sobota


Pobudka 7:07


Energia 10/10


Po przebudzeniu trochę poleżałem w łóżku, wstałem i pojechałem po zakupy, tu wtrącę że lubię okolicach 7:30 - 8 jeździć na zakupy bo w sklepie, w którym je robię jestem praktycznie sam z obsługą i zawsze z rana jest świeży towar.


Zakupy jakieś 15 minut, powrót.


Rozpakowałem zakupy, włączyłem muzę na yt, wysprzątałem łazienkę, wszystko na błysk.


Rozpaliłem w kominku, ogarnąłem popiół co się naśmiecił przed nim, włączyłem robocika do pomocy i zacząłem przygotowywać marynatę na Bufallo Wings oraz sos blue cheese.


Po przygotowaniu i zamarynowaniu skrzydełek dokonałem kilku drobnych napraw jak doklejenie ledów w nowej szafce, zmiana listwy zasilającej na większą przy komputerze, włączyłem konsolę i pograłem w Gran Turismo, potem trochę w Settlersy na PC i poprzeglądałem trochę internet, ogłoszenia z licytacjami aut z USA, pozapisywałem przypominajki z tematami do pracy i włączyłem Rodzinę Soprano.


Po obejrzeniu dwóch odcinków wstawiłem skrzydełka i po jeszcze kolejnym zjadłem obiad.


Dokończyłem sprzątanie kuchni i byłem w odwiedzinach u rodziców, potem na chwilę do siostry i właśnie rozpoczynam drineczka z The Last Of Us (serial)


Foto obiadku w załączniku


#mojdzien


#pokazobiad


#jedzenie

c82eefdd-f3d1-43b5-9e6b-e1ff0aa3422c

Komentarze (1)

Odwrocuawiacz

Aktualizacja.

Właśnie odpalamy CG: GO z chrześniakiem i jego dwoma kolegami i polecimy jakieś turniejowe

Zaloguj się aby komentować