Właśnie zakończyłem pracę w małej firmie, miałem mieć przedłużoną umowę, ale szef nie wyrabia z hajsem i powiedział że nie jest w stanie przedłużyć umowy, widać że nie był zadowolony z tego powodu i było mu przykro. Inni pracownicy tez byli w szoku że odchodzę. Nawet przełożeni którzy wszystko wiedzą i szef z nimi konsultuje takie sprawy jak zwolnienie kogoś o tym nie wiedzieli. Ja z jednej strony poczułem ulgę, z drugiej jest jest mi smutno. Jak się ztrudnialem rok temu to wszystko było dobrze, dostałem podwyżkę, awansowałem, wydawało się że będziemy się rozwijać i wszystko będzie szło do przodu, ale ten rok to była porażka. Teraz nie wiem w którą stronę pojść i jakiej pracy szukać. #praca #pracbaza