KlamraGURUw Gównowpis2023-01-04T16:19:43+01:0026Wjeżdża popołudniowa kawa. Smacznego Hejterki i Hejterzy #kawa #gownowpis #relax2611Udostępnij
NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol2023-01-04T17:42:26+01:000@Klamra mam nadzieję, że prawlnie z mlekiem :3
NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol2023-01-04T17:46:49+01:001@Klamra pomarańczowa earl grey z malinowym miodem z Bartnika oraz limonką tak spędzam popołudnie.
Klamra2023-01-04T18:44:27+01:000@gosvami Nie. Obróciłem kubek nadrukiem do aparatu, żeby zgrać lecący strumień kawy z nadrukiem na kubku.
Klamra2023-01-04T18:45:08+01:001@NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol Herby też lubię. A i Yerbe czasem popijam
Nebthtet2023-01-04T20:30:36+01:000@NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol yyyyś idź pan tak kawę psuć, może jeszcze cukier do tego?
NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol2023-01-04T21:07:09+01:001@Klamra a Yerby w sumie nie znam, nigdy nie piłam. @Nebthtet a to zależy, czasem i z cukrem lub słodzikiem, czasem bez. Ale dużo mleka to podstawa!
Klamra2023-01-04T21:34:11+01:002@NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol Nie używam ani cukru, ani mleka, ani słodzika a Yerby spróbuj. Zawsze to nowy smak.
Nebthtet2023-01-04T23:29:53+01:001@NigdyNieZgadnieszGdzieOtwarliParasol o panie, tak kawę psuć... Kto to widział... No ale jak ci smakuje, to cóż poradzić.