Witam wszystkich
Rozpoczynam głosowanie na najlepszą propozycję Trzydziestej Trzeciej Edycji #kacikmelomana
-
[UWAGA WAŻNE] Głosujemy zostawiając komentarz z najlepszymi według nas propozycjami muzycznymi z dostępnych zgłoszeń (lista poniżej)
-
Nie można głosować na własną propozycję
-
Głosowanie trwa do poniedziałku do północy lub do oddania głosów przez wszystkich uczestników.
-
Głos oddają tylko osoby które zgłosiły swoje propozycje w #kacikmelomana
-
VCMG - Ssss / @mnchk676
-
Gigi D'agostino - L'Amour Toujours / @Heheszki
-
The Avalanches - Since I Left You / @jurusko
#kacikmelomana
