Witam, chciałbym zabrać dziewczynę w jakieś fajne miejsce np domek z sauną, może być też inne. Tylko, że ja nawet samochodu nie mam i za bardzo nigdy na takie podróże nie jechałem. Dostępu do Panka nie mam jak coś bo malutkie miasto. Czy jest tu jakaś osoba która mogła doradzić jak coś takiego zorganizować. Tak żeby minimum jakieś spanko mieć . A związek ponad 5 lat jakby ktoś pisał, że nie warto.
