Witajcie w naszej bajce, czyli za oknem jesień a u nas pachnąco nie wiem w jakim ogrodzie rośnie skóra ale takie rzeczy tylko u Zary więc u mnie Leather Jardin, a co u tagowiczów dzisiaj będzie ogrzewać dzień? Miłego i spokojnego dnia koledzy
@minaret U mnie dziecka też nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie mieliśmy ciepłej wody, więc stary stndardowo musiał został na zwiadach, myć sie w lodowatej i kontrolować czy już jest, a kobitki wysłane do teściów.