Wiem, że głównym tematem w tym roku na święta będzie drogie jajeczko i szyneczka, ale czasem warto złapać perspektywę wobec naszych problemów, na nagraniu Bangladesz.
Wiem, że głównym tematem w tym roku na święta będzie drogie jajeczko i szyneczka, ale czasem warto złapać perspektywę wobec naszych problemów, na nagraniu Bangladesz.
@Zwalisty
Siedzi sobie żebrak w bangladeszu i smaruje chleb gównem ... Podchodzi Amerykanin:
A ten na to:
Więc ulitował się nad nim, daje mu dolara, aby coś sobie kupił. Przechodził tędy Francuz i też mu się żal go zrobiło, więc dał mu pieniądze. Podchodzi Polak:
Ten znowu:
Ano bieda ...
To po co tak grubo smarujesz?!
Zaloguj się aby komentować