Wczoraj znowu złapałem gumę w tylnej oponie. Tym razem to było szkło, takie małe - dłuższą chwilę mi zeszło zanim znalazłem w oponie
#rower


Wczoraj znowu złapałem gumę w tylnej oponie. Tym razem to było szkło, takie małe - dłuższą chwilę mi zeszło zanim znalazłem w oponie
#rower


@Yes_Man Jakieś 2tyg temu wychodzę z pracy a tu flak, napompowanem dojechałem do domu, na drugi dzień dalej trzymało,dopiero przedwczoraj zaczęło schodzić jak jechałem do pracy,ale znowu napompowanem i znowu trzymało do następnego dnia. Dzisiaj już przy okazji innych robót przy rowerze pomyślałem że zmienię dętkę. Do nowej znowu nalałem tego cudownego specyfiku
Starą napompowanem i widać dziurkę

Zaloguj się aby komentować