Wczoraj skończyłem pierwsze podejście do Resident Evil 2 grając Clair. Bawiłem się świetnie więc dziś pora zacząć Leonem.
W ogóle to przy okazji sobie uświadomiłem że ta gra nie jest sprzed 2-3 lat tylko z 2019 (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#gry #residentevil

Wczoraj skończyłem pierwsze podejście do Resident Evil 2 grając Clair. Bawiłem się świetnie więc dziś pora zacząć Leonem.
W ogóle to przy okazji sobie uświadomiłem że ta gra nie jest sprzed 2-3 lat tylko z 2019 (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#gry #residentevil

Zaloguj się aby komentować