Wczoraj się zorientowałem, że spiracilem Spider-Noir... a mam Prime ¯\_(ツ)_/¯
Gazyliard sieci, reklamy, polityka Netflixow i innych sprawiła, że odruchowo sięgam po Stremio zamiast po natywne aplikacje ¯\_(ツ)_/¯
#vod

Wczoraj się zorientowałem, że spiracilem Spider-Noir... a mam Prime ¯\_(ツ)_/¯
Gazyliard sieci, reklamy, polityka Netflixow i innych sprawiła, że odruchowo sięgam po Stremio zamiast po natywne aplikacje ¯\_(ツ)_/¯
#vod

Zaloguj się aby komentować