Hejto.pl
Wczoraj się zorientowałem, że spiracilem Spider-Noir... a mam Prime ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯ Gazyliard - sireplama - Hejto.pl