Wchodzę po całym dniu na hejto i mam zero powiadomień! Pytanie do osób które obserwuję - co to ma być, gdzie jakieś posty?
Wchodzę po całym dniu na hejto i mam zero powiadomień! Pytanie do osób które obserwuję - co to ma być, gdzie jakieś posty?
Zaloguj się aby komentować