Walić to, już nigdy nie wystawię niczego na olx. Wolę wyrzucić lub niech leży w szafce i gnije. Wystawiłem wczoraj swój stary tablet i do teraz dostałem niezliczoną ilość wiadomości ze scamem od ruskich czy ukraińców na whatsapp, 3 telefony od madek typu "dej mam horom curke", 1 telefon z rzeczywiście zainteresowaną osobą i przed chwilą zadzwonił jakiś naćpany albo strasznie podjarany typ. Był zadyszany jakby przebiegł maraton, zamiast litery "r" wypowiadał "j" i gadał tak szybko, że go w ogóle nie rozumiałem więc mu mówię aby mówił wolnej to ten zaczął jeszcze szybciej. Zrezygnowany jedyne co zdążyłem powiedzieć to "cio ty piejdojiś", a ten zaczął mnie wyzywać i się rozłączył XD