Waćpnany i Waćpanki.
Jakże obiecał pod aresem komentarzem zaczynam powoli stawiać swoją karczmę. Do czego będzie służyła dla naszej nowej prowincji pod wodzem Hejto?
Oczywista ,że na robienie placuszek , picie wybitnych trunków , zacieśniania relacji , na poważne przemyślenia niczym ,,Czy ziemniak może polatać jak mewa'' (Czasami suchary mi wychodzą xD ). Na naradę wojenną co trzeba to obsłużę dobrym trunkiem. Niech atmosfera tutaj będzie rodzinna. Stwórzmy nową wielką rodzinne razem ^^.
Mam do was w sumie małe pytania czy chcielibyście bym od czasu do czasu swe opowiadania dawał tutaj. Może ktoś chętny chciałby poczytać i poczuć się w innym świecie choć na chwilę wyrwać się z wariatkowa polskiej cebulowej utopii

f28a66fb-bd8e-49cb-8fbc-3f125a21b11c
piwowar

@Rebeliant34PL Dobra karczma nie jest zła. Tylko podaj jadłospis bo nie wiem czego można się spodziewać

Rebeliant34PL

@piwowar od schabowego po sushi ze wschodu oferuje. Piw przeróżne od jasnego po miodu pitnego

piwowar

@Rebeliant34PL Miody to sobię cenie, ale nic nie zastąpi porządnego kufla piwa rodem z XII wieku. Wgl ciekawe czy macie desery, i który wiek macie... bo wsm niedługo post a cukier w średniowieczu jako lekarstwo nie był ograniczony w tym magicznym okresie.

Rebeliant34PL

@piwowar Sie wiadomo waszmości. Desery to miodowe rodzynki , pyszne mleczne kromki chleba na słodko. Wzoruje się na XIII wiek. I trochę przypominam se historię. Wiadomo jam trochę kulawy z pamięcią ,ale raz za razem będzie lepiej =3

Rebeliant34PL

@daredzik komu sucho w gardle ten poleje wam do pełna !

lubieplackijohn

@Rebeliant34PL Mleka, gospodarzu! Z brudnej szklanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

piwowar

@daredzik A czemu nie, wsm jestem Piwowarem

Rebeliant34PL

@lubieplackijohn osz ty. Muszę zatrudnić ładne kelnerki być twe brudne zamiary do tej szklanki zaspokoić. Zechcesz dobrego placka jedna z największych w prowincji Hejto ?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

lubieplackijohn

@Rebeliant34PL a zapodaj waćpan, bo bebechy puste jak skarb państwa polskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rebeliant34PL

@lubieplackijohn toż mi dowalił waszmość do sedna. Nawet na rente nie stać mnie. Ani emeryturka kurła !!. Zapodam ,żem pokażę ,że jam lepiej rządzić niż cały jebaniutki rządzić. Ni będzie pusto w waszych skarbcach ni maaaa !

lubieplackijohn

@Rebeliant34PL i groch z kapustą. Na dobre trawienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rebeliant34PL

@lubieplackijohn Robi się ! Groch z kapustą razy dwa !

Admiral

Wtoczyć beczkę rumu i polać każdemu żeglarzowi!

Rebeliant34PL

@Admiral Się robi Le Admirale ! Rum ubóstwiam jak swą matkę. Do tego słodką i pobudzającą wyobraźnie pirata

Zaloguj się aby komentować