W zeszłym tygodniu Pan Mode pisał o możliwym nieprzedłużeniu licencji dla Binance na obrót krypto w UE. I tak też będzie, dlatego do końca miesiąca chcę się ewakuować na coś innego. Najchętniej własny portfel, ale nie wykluczam innej giełdy.
Z czego korzystacie? Exodus, Trust Wallet, Revolut, coś innego? W co iść, czego unikać? Nie handluję, kupiłem BTC i ETH parę lat temu i tak czekają na wyprawę na księżyc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego jakaś drobnica z Revoluta za quizy.
Biorę po 0.0000045 BTC (200pln) od każdej drużyny i słucham Państwa.
Wpis Owcy: https://www.hejto.pl/wpis/najwieksza-na-swiecie-gielda-kryptowalut-binance-z-koncem-czerwca-moze-przestac-
#binance #kryptowaluty #bitcoin #hejtopomusz
