W Kadynach, Kukiz, a gdzie…
Po upiornym końcu roku i mega pracowitym początku roku - mała nagroda. Weekend bez dzieci. Hotel, sauna, bieganie po wysoczczyźnie (z góry najlepszy czas to 3:31).
Pozdro Tomki. Idę z winem nad zalew
#gownowpis #dlugiweekend #hejtowyznania



