Uważajcie przy urnach, bo ja ostatnio pojechałem na kebaba i przez przypadek wybrałem zamiast ostrego sosu nowy samochód.
#wybory #polityka

Uważajcie przy urnach, bo ja ostatnio pojechałem na kebaba i przez przypadek wybrałem zamiast ostrego sosu nowy samochód.
#wybory #polityka

@Felonious_Gru
ale masz pelny automat czy taki polautomat w cytrynce?
bo ta polautomatyczna bywa problematyczne.
Ale auto,w wersji dlugiej( a taka masz) to mozesz smialo jako bus wykorzystywac i wozic ludzi w trasach miedzy miastami xD
i nawet z tylu osoba dorosla da rade jechac.
Zazdrosc,bo to jest auto ostateczne,a ta kierownica to jest czysty wygryw
Zaloguj się aby komentować