MauveVn

Lewactwo i postępactwo i sodomictwo i gomorryctwo jest pierwsze do jechania po KK za tuszowanie pedofilli, ale jednocześnie ostatnie do zrozumienia, że każdy duchowny pedofil jest jednocześnie homogenizowany, czyli coś, co oni afirmują i promują. Niezłe zwarcie na transformatorze tam musi być.

DeadRabbit

@MauveVn Według mnie dobrowolne wybieranie celibatu jak księża niż relacji z drugą osobą to chyba najmniej naturalna rzecz ever. Homoseksualizm znaleźć idzie w naturze. Celibatoryjnych gatunków raczej nigdzie.

MauveVn

@DeadRabbit Celibat to jest wymysł KK. Św. Piotr miał żonę, a mimo to był apostołem Jezusa. To typowe w Kościele Katolickim, że uskuteczniają praktyki nie mające pokrycia w Piśmie Świętym.

Beryl

@MauveVn Nie kłam że pedofilia jest powiązana z homoseksualizmem.

MauveVn

@Beryl Wśród księży, a i owszem, ma. Biorąc pod uwagę standardowy scenariusz pedofilii w kościele- ministrant to mężczyzna, ksiądz, to też mężczyzna. Matematykę pozostawiam tobie.

Kubilaj_Khan

@Cosmo77 wypad z tym gównem. Tagować nie umiesz?

Kubilaj_Khan

@Cosmo77 to usun konto. Mi jak wrzuciłem jakieś śmieszki od razu wyrzucali, że nie nieotagowane. Dodałem tagi i się poprawiłem. Kultura obowiązuje.

Kubilaj_Khan

@Cosmo77 ty się pochwal ile ci płacą?

Kubilaj_Khan

@Cosmo77 nienawidzę pisu. I co teraz?

Kubilaj_Khan

@Cosmo77 co przepaliło styki? Idę spać a tobie proponuję przestać trolować i pozdrawiam. Dobranoc

Cosmo77

@Kubilaj_Khan styki to ci kościół przepalił

Zaloguj się aby komentować