BonrzurSumw Podróże2025-02-03T12:17:22+01:0063Trzymajcie kciuki za pierwszego męskiego tripa łojciec-syn na drugi koniec Polski! :) #podrozujzhejto635Udostępnij
Bonrzur2025-02-03T16:18:36+01:002@cebulaZrosolu całkiem mu się podoba podróż pociągiem :) co prawda na samym starcie mieliśmy najebanego patola w przedziale dla dzieci ale Pani konduktor dość szybko załatwiła sprawę polubownie