yoowkiGruba rybaw Hydepark2026-06-27T00:17:37+02:0014Trzeba się nawadniać w taki upał... Powoli robi się znośnie.... #nocnazmiana #pijzhejto145Udostępnij
yoowki2026-06-27T00:21:26+02:001@TyGrySSek ja się oszczedzam, bo dzisiaj #hejtoogniskowroclaw i trzeba dojechac na miejsce
Odwrocuawiacz★2026-06-27T02:01:40+02:003Jak wypiłeś to w mniej niż 4 godziny i Twój kabzun ma mniejszą średnicę niż opona do stara to sprawiedliwość nie istnieje