@boogie @vcl nie rozumiem, czemu zmienił sposób wykonywania karnych ze zwolnienia na jakieś podskoczenie z d⁎⁎y xD Jak byłem w podstawówce to tak strzelaliśmy karne
@boogie oglądałem ale na początku meczu miał dogodne jak na niego okazje które kiksował. To mogło ułożyć mecz całkiem inaczej razem z sytuacjami które ty przytoczyłeś.