To, że wznowią jeszcze "Skradziony skarb", jest pewne. Jeśli pójdą za ciosem i pojawi się także "Czarna róża" - będę przeszczęśliwy (niby mam w antologii "Relax", ale chciałbym osobny album).
#komiksy

To, że wznowią jeszcze "Skradziony skarb", jest pewne. Jeśli pójdą za ciosem i pojawi się także "Czarna róża" - będę przeszczęśliwy (niby mam w antologii "Relax", ale chciałbym osobny album).
#komiksy

@erebeuzet-tezuebere Wróblewski był mistrzem - P.S. wyszły też puzzle oraz czarno-biała wersja w większym formacie. Odpuściłem, bo co prawda komiksy zbieram, ale nieortodoksyjnie.
BTW - "Hernan Cortez i podbój Meksyku" także wznowili, ale nawet jak byłem dzieciakiem, to nie lubiłem, więc także spasowałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@erebeuzet-tezuebere TOTALNIE TAK!
Zawsze przy rozmowach o komiksach leci z automatu "Baranowski, Christa, Papcio Chmiel, Pawel, Polch, Rosiński".
Skrzydlewski, Nowakowski i Wróblewski jakoś tak pomijani, bardzo niesłusznie. Za to nie przepadałem za Raczkiewiczem.
Niektóre historyczne bardzo lubiłem, np te z serii "Polscy podróżnicy". A w zasadzie wmawiałem sobie, że lubię, bo posucha była pełna i się czytało to co było (wiesz, o czym mówię)
Zaloguj się aby komentować