kozackyBOHUNInspiratorw Heheszki2022-10-03T19:46:22+02:0010to prawda @Heyto co się mówi na mieście, że wypok.pl zaproponował Wam wymianę @Aryo za Rumuna z IBM?103Udostępnij
Miedzyzdroje20052022-10-03T19:48:45+02:001@kozackyBOHUN ja się nie zgadzam. Rumun niech pozostanie na Wykopie. Tutaj nie ma żadnej adminki z nudesami
Frasad2022-10-03T19:51:57+02:002@kozackyBOHUN Rumun z IBM już tutaj dawno jest i postuje memy z kotkami.