Suodka_Monia★Gruba rybaw Gry2023-01-24T22:58:12+01:0011To kiedy ten Wiedzmin 4? #gry #steam #wiedzmin #heroes3117Udostępnij
psmstk2023-01-24T23:24:56+01:001@Suodka_Monia nie mogę się doczekać aż w końcu hl3 wyjdzie żeby zrewolucjonizować gatunek oh, wait...
Shank2023-01-25T12:43:51+01:001@Suodka_Monia Napierw dodatek do CP, potem W1 Remaster a potem W4, więc nie prędzej jak za kilka dobrych lat
Pablo_Ecovaro2023-01-25T15:52:17+01:002no a czasem trzecia część jest mocno średnia jak w przypadku diablo lub kompletnym gównem jak wh 40k dawn of war