też odnosicie wrażenie, że Białek roz⁎⁎⁎⁎⁎olił swój portal bezpowrotnie? Baza uciekinierów rośnie z każdym dniem, a zmiana layoutu na 2.0 tyko wbiła kolejny gwóźdź w tej trumnie. Ciekaw jestem, ile osób będzie próbowalo tam wrócić #wykop #jebacwykop