Testuję sobie Claude i powiem wam - kozacki. Wydaje się przyjemniejszy w obsłudze niż chat gpt, a jego aplikacje działają od razu.
Wczoraj w trzech promptach zrobił apke, która chodziła mi po głowie jakiś czas.
#claude #ai
Testuję sobie Claude i powiem wam - kozacki. Wydaje się przyjemniejszy w obsłudze niż chat gpt, a jego aplikacje działają od razu.
Wczoraj w trzech promptach zrobił apke, która chodziła mi po głowie jakiś czas.
#claude #ai
Też się bawię od jakiegoś czasu. Z moich spostrzeżeń:
Odpowiedzi są tak skonstruowane, jakby pisała je dorosła, normalna osoba (bez emojis i bełkotu)
Jak czegoś nie wie/wymaga doprecyzowania, to wyświetla formularz z przyciskami. Super wygodne.
Jakość odpowiedzi i halucynacje jak dla mnie są takie same jak w chat gpt
Zaloguj się aby komentować