Ten Rosyjski Korpus Ochotniczy to przypadkiem nie są te czczące własowców neonaziole, co o św. Zeleńskim mówią, że to "żyd promujący najgorsze, liberalne wartości"? #ukraina #wojna #rosja
Ten Rosyjski Korpus Ochotniczy to przypadkiem nie są te czczące własowców neonaziole, co o św. Zeleńskim mówią, że to "żyd promujący najgorsze, liberalne wartości"? #ukraina #wojna #rosja
@kochamcovid nie neguje ich naziolskosi(chodż chetnie zobacze twoje dowdy), przypominam tylko ze z nikim lepszym nie walcza a następna smuta i ew rozpad w rosji jak najbardziej jest w naszym interesie. ale to tylko zwykłe geopolityczne wyrachowanie, a nie osobiste preferencje. wrog twojego wroga kim jest?
@kochamcovid strasznie pogmatwane są te twoje wpisy, ale już powoli zaczynam rozumieć. Musisz popracować nad tym, co tłumaczenie maszynowe ci wypluje.
Nic tylko się cieszyć, że Rosjanie tłuką się między sobą. Mam nadzieję, że w okolicach Królewca pojawi się taka grupka i będzie można im sprzedawać broń!
@kochamcovid twierdze ze takie państewka w perspektywie paru lat będą musiały oddać ta bron(pewnie w zamian za szersze uznanie międzynarodowe i częściowe zniesienie sankcji) bo nie będą potrafiły jej konsekrować ani utrzymać. chodź ja jestem zdania ze w takim wypadku wszystko trafi gdzieś pod Moskwe i nic się w tej kwesti nie zmieni. chodź sama moskwa bez swoich zauralowych bogactw w postaci gazu i ropy nie będzie w stanie tego utrzymać xD
ps. innym zagadnieniem jest też stan rosyjskich wojsk atomowych xD rosja dawała 60mld$ na całe wojsko a USA w tym czasie 60mld$ na utrzymanie swojego arsenału atomowego w przyzwoitym stanie
Zaloguj się aby komentować