Dyskusja użytkownika FulTunFulTunOsobistośćw Heheszki2 lata temu28Tak na słuch 3 metry w dół287Udostępnij
HollyMolly2 lata temu18Możesz traktować nas nieco poważniej? Na słuch to chłop w szpitalu umarł, weź specjalistyczny kij sondujący i dokonaj rzetelnego pomiaru!
PlatynowyBazant202 lata temu6@FulTun jak kiedyś w Wieliczce: https://glos24.pl/wieliczka-zapadla-sie-ziemia-na-pasach-zwolano-sztab-kryzysowy Wieliczka. Zapadła się ziemia na pasach. Zwołano sztab kryzysowyUlica Goliana w Wieliczce jest nieprzejezdna po tym, gdy zapadła się na niej jezdnia, tworząc głęboką wyrwę w miejscu przejścia dla pieszych. Burmistrz zwołał Sztab Kryzysowy. Przyczyny zapadnięcia się ziemi ma wyjaśnić ekspertyza.Głos24
FulTun2 lata temu1@PlatynowyBazant20 No widzisz. Ja jestem za cienki leszcz żeby sztab zwołać a co dopiero ekpertyzę zrobić.