schweppessGruba rybaw Sport2023-01-19T20:30:17+01:009Ta gra się barcelonie przecież w ogóle nie klei póki co, brakuję trochę środka pola. #mecz #fcbarcelona92Udostępnij
trombka_eustachiusza2023-01-19T20:31:56+01:000@schweppess no fatalnie to wygląda, może być kompromitacja jak środek pola będzie dalej tak grał
balon_dOr2023-01-19T20:37:50+01:005@schweppess kessie narzeka że nie gra, a jak dostaje szansę to gra totalny piach xd