szturmowanie banderowskich okopów w wykonaniu żołnierzy z 2 korpusu armijnego z ługańska
#wojna #ukraina
szturmowanie banderowskich okopów w wykonaniu żołnierzy z 2 korpusu armijnego z ługańska
#wojna #ukraina
Zabawne że wasz psi ruski ród który resztę świata uznaje za podludzi tak się wysila żeby pokazać swoje zwycięstwa.
Tak jak ruskie troglodyty przegrały "bitwę o Kijów" z jakimiś k⁎⁎wa cywilami z karabinkami i wyrzutniami to jeszcze chyba nikt nie przegrał.
Ja j⁎⁎ie i to jeszcze w przewadze zbliżającej się do 10do1.
Tyle lat budowania wizerunku poszedł w c⁎⁎j.
Żyjcie sobie sami w tej swojej ruskiej chujni i nie wyjeżdżajcie z niej.
Zaloguj się aby komentować