Szanowne @hejto @lubieplackijohn mam takie pytanko. Kiedy tworzy się społeczność po prawej należy wybrać jakby "społeczność nadrzędną" czyli np tworzę "komputery" to nadrzędną wybiorę "technologia".


I idąc tą logiką zakładałem że potem przeglądając posty z "technologia" będą tam tez zawarte wpisy ze społeczności "komputery" a widzę że tak nie jest. Zatem jaki cel jest wybierania tej społeczności nadrzędnej?


#pytaniedoeksperta

Komentarze (14)

@lubieplackijohn ale ja zaznaczyłem że przykład dałem, a zauważyłem to na ITHARDWARE jesli juz precyzyjnie mam pisać. wpis z niej nie pokazuje się kiedy przeglądam "technologia"

@lubieplackijohn mam "wszystkie" mój wpis był wrzucany 5 godzin temu, a tam widze post który ma 4 godziny i potem kolejny już opublikowany 6 godzin. Mój powinien byc między nimi. Scrollowałem i nie widze gnojka

0de6c01a-68d7-4a75-9a2f-ca35c597b0ab

@lubieplackijohn ej ale gips, wchodze w pornomode nie zalogowany i lukam w kategorie technologia i też nie widzę... wtf. Dobra trzeba poczekac aż ktos jeszcze dopatrzy sie podobnego zachowania

Zaloguj się aby komentować