Super atmosfera, zal tylko że tak mało młodych ludzi. Szkoda że ludzie inteligentni, myślący, tolerancyjni, pracujący i chcący się rozwijać są w mniejszości i stali się zakładnikami ludzi których wiedza kończy się na przekazie TVP i którzy niestety dadzą PiSowi wygraną. Zróbmy chociaż wszystko żeby nie mieli większości w sejmie. Trzeba głosować na opozycję, choćby was to bolało, tylko po to żebyście za 4, 8 czy 12 lat mogli głosować już na konkretny program…

#polityka #bekazpisu #marszmilionaserc

5e627788-b49f-457f-833f-5dea56896be9

Komentarze (30)

@tyle_slow ja myślę że większość ludzi bardziej nie chce pisu niż chce Tuska. Po prostu Tusk ma w tej chwili największe szanse na odrzucenie kaczyńskiego od koryta.


Ja osobiście się waham na kogo głosować, ale akurat w moim rodzinnym mieście startuje osoba która jest posłem PO i od czasu objęcia mandatu zrobiła wiele dla regionu i prawdopodobnie zagłosuję na tę osobę. Gdyby nie to to pewnie głos poszedłby gdzieś indziej.

@pozdrawiam_was_ciule ja za brak 3 x15% kwoty wolnej i ogólnie przeświadczenie o mierności rządów PO... no nie daje rady. Zazdroszczę ludziom którzy powrót PO uważają za sukces dla mnie to stracone 4 lata... ale mam nadzieję, że nauczyli się na swoich błędach i będą rzucać jakieś ochłapy "gospodarcze"... ale nawet w 100 konkretach niewiele... No nic.


Mój wpływ niewielki ;]

@Delina jak jesteś studentem dziennym to tylko w weekend generalnie możesz pracować. A dla takich osób praca jest wtedy głównie w gastro, więc to że zapierdalają w niedzielę nie jest w sumie niczym dziwnym.

Ale to jakiś %, nie tłumaczyłabym tym niskiej frekwencji wśród mlodych na marszu, może minimalnie. Większość na po prostu wyjebando

@Delina Dla zakładów pracy funkcjonujących w systemach czterobrygadowych lub równoważnych oraz całej masy usług i służb dzień tygodnia to tylko abstrakcyjny konstrukt społeczny.

Zaloguj się aby komentować